Kategorie
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Producenci
  AL KHAIR
  ALEPIA
  Aleppo Soap Co.
  AVEBIO
  BAN
  BEAUTE MARRAKECH
  Bio Fresh Ltd
  BIOK Laboratorija
  BROS
  DABUR
  EFAS
  FARMONA
  FOUFOUR
  HEMANI
  HESH
  HIMALAYA
  INNE
  KTC
  LA CORVETTE
  LAKME
  LE CHATELARD 1802
  LE SERAIL
  LES ARGILES DU SOLEIL
  Les Laboratoires AZBANE
  Make Me BIO
  MEDIMIX
  MTS GRUPA
  NAJEL
  NATUR PLANET
  NATURA SIBERICA
  Naturhof
  Neva Cosmetics - Nevskaya Kosm..
  Palacio
  PERVOE RESHENIE AGAFIA
  PLANETA ORGANICA
  QUIZ COSMETICS
  Richards & Appleby Ltd.
  SARYANE
  SATTVA
  SOLANGE LABOLATORIES
  Swati Gramodyog Sewa Sansthan
  TADÉ PAYS DU LEVANT
  TROPICAL NATURALS
  VICCO
  VOM PULLLACH HOF
  ZIAJA
  KONTAKT

  e-mail: spa@anled.pl

  tel. kom.

  + 48 508 765 411

  + 48 501 452 180

   
  SKLEP SPA ANLED
  KOSMETYKI NATURALNE

  ul. Niepodległości 10a
  43-502 Czechowice-Dziedzice

  GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY  
  ul. Klasztorna 19B/19 

  43-502 Czechowice-Dziedzice
  woj. śląskie
  Polska 
  NIP: 551-238-32-83
  REGON: 243244892

  http://www.spa.anled.pl

   

  Polecamy
  DOJAZD



  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe

  PRZELEW NATYCHMIASTOWY

  PŁATNOŚCI

  Deutsche Bank Polska S.A.

  10 1910 1048 2789 8433 7167 0001

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


  Nowości
  Regulamin

  Regulamin sklepu internetowego SPA ANLED 

  Sklep internetowy SPA ANLED, dostępny pod adresem www.spa.anled.pl , prowadzony jest przez firmę ANLED SYSTEMS Krzysztof Skrzypiec, wpisaną przez Prezydenta Miasta Czechowice-Dziedzice do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Klasztornej 19B/19 NIP: 551-238-32-83, Regon: 243244892

  Rozdział 1 Postanowienia ogólne

  § 1

  1. Sklep internetowy SPA ANLED prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

  § 2

  1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie SPA ANLED są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  § 3

  1. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.spa.anled.pl  są podawane w polskich złotych (PLN), są to ceny brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez KLIENTA.

  § 4

  2. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie kupującego fakturę VAT. 

   

   

  Rozdział 2 Zamówienia

  § 1

  1. Zamówienie w sklepie internetowym SPA ANLED można złożyć w następujący sposób:

  1.1 - za pomocą systemu informatycznego (strony internetowej) sklepu internetowego,

  1.2 - pocztą elektroniczną pod adres: spa@anled.pl Takie zamówienie musi zawierać imię i nazwisko zamawiającego, jego adres pocztowy oraz adres e-mail, numer NIP (dotyczy wyłącznie nabywających towar podmiotów gospodarczych i służy wystawieniu poprawnej faktury brutto), adres dostawy, numer telefonu oraz nazwy, ilości i ceny zamówionych towarów.

  1.3 - telefonicznie pod numerem: +48 508-765-411

  2. Sprzedawca przyjmuje zamówienie do realizacji po sprawdzeniu dostępności zamawianego produktu w magazynie.

  3. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji następuje w ciągu max. 24 godzin (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od chwili złożenia zamówienia przez kupującego. W tym czasie zostanie wysłany do kupującego e-mail z informacją o terminie wysyłki towaru.

  4. W szczególnych przypadkach sprzedawca zastrzega sobie prawo nie przyjęcia zamówienia do realizacji (np. z powodu braku towaru na magazynie).

  5. Przy niektórych towarach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

   § 2

  1. W przypadku potwierdzenia przez sprzedawcę przyjęcia zamówienia KLIENTA do realizacji w procesie zamówienia, zgodnie z regulacjami wskazanymi w pkt. 1, 2 i 3 Regulaminu dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży na odległość pomiędzy SPA ANLED a KLIENTEM.

  2. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  3. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. ANLED SYSTEMS nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

  § 3

  1. Płatności za towar można dokonać w sposób wybrany w momencie składania zamówienia.

  2. Możliwe są następujące formy płatności:

  2.1 Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  2.2 Za pobraniem. Gotówką przy odbiorze towaru.

  2.3 Gotówką. KLIENT może również osobiście odebrać przesyłkę w siedzibie firmy.

    

  Rozdział 3 – Odstąpienie od umowy

  § 1

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep gwarantuje zwrot ceny produktów oraz kosztów wysyłki produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. 

   § 2

  1. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. KLIENT ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę, chyba, że wymiana jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, KLIENT ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

  2. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, KLIENT ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym.

  3. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań KLIENTA wiąże się z dostawą nowego towaru, koszty dostawy do KLIENTA ponosi sklep.

  4. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera/listonosza sporządzić protokół szkody - co jest podstawą reklamacji oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

  Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń KLIENTA z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. 

  5. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

   

  Rozdział 4 –Ochrona danych osobowych   

    
  § 1

  1. Podanie przez KLIENTA danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie tych danych powodować będzie niemożność dokonania przez KLIENTA zakupów. Warunkiem przeprowadzenia transakcji w sklepie jest zaakceptowanie niniejszego regulaminu oraz wyrażenie przez kupującego zgody na przetwarzanie danych osobowych wprowadzonych w formularzu transakcji zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)

    § 2  

  1.Sprzedawca zapewnia, że dane zawarte w formularzu zamówienia, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych będą służyły wyłącznie do celów związanych z prowadzoną przez sprzedawcę działalnością gospodarczą i nie zostaną przekazane stronie trzeciej.

  § 3  

  1.KLIENT ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

   

  Rozdział 5 – Postanowienia końcowe  

    § 1    

  1. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.spa.anled.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.). 

  2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy obowiązującego prawa, w tym przepisu Kodeksu Cywilnego.

  3. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie SPA ANLED. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  4. Integralną częścią regulaminu są wszystkie informacje zawarte na naszych stronach oraz przesłanych KLIENTOWI drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie, które będą obowiązywały od chwili umieszczenia ich na stronie internetowej.

  5. Wszystkie znajdujące się na stronie internetowej znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. 

   6. Wszystkie zdjęcia produktów umieszczone w sklepie są własnością firmy Anled Systems Krzysztosf Skrzypiec. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela jest zabronione.

   

  Zaloguj się

  e-mail:

  Hasło:

  Facebook Messenger
  Koszyk
  ...jest pusty

  Promocje
  KONTAKT

  e-mail: spa@anled.pl

  tel. kom.

  + 48 508 765 411

  + 48 501 452 180

   
  SKLEP SPA ANLED
  KOSMETYKI NATURALNE

  ul. Niepodległości 10a
  43-502 Czechowice-Dziedzice

  GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY  
  ul. Klasztorna 19B/19 

  43-502 Czechowice-Dziedzice
  woj. śląskie
  Polska 
  NIP: 551-238-32-83
  REGON: 243244892

  http://www.spa.anled.pl

   

  Statystyki
  Produktów: 934
  Kategorii: 43
  Odwiedzin: 226183
  Sprzedajemy na Allegro
  Zobacz nasze aukcje na Allegro
  E-HURTOWNIA
  Właścicieli firm serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą hurtową. 

  e-mail: hurt@anled.pl


  Jesteśmy do dyspozycji
  pod numerami telefonów:
   
  tel.   +48 508 765 411
  tel.   +48 501 452 180



  Bestsellery
  Użytkownik Allegro
  99.00% Pozytywnych komentarzy
  Typ
  Ostatnie
  7 dni
  Ostatnie
  30 dni
  Wszystkie
  Polecam
  61
  236
  3389
  Nie polecam
  0
  0
  5
  Zgodność z opisem
  Obsługa kupującego
  Czas wysyłki
  Koszt wysyłki
  Pokaż listę aukcji
  Akceptuję

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Niniejsze informacje na temat produktów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i opisy produktów nie zawierają błędów.